APIE MUS

UAB „Smaližiaus kertelė“ – tai konditerijos gaminius gaminanti įmonė, susikūrusi 1996 m. Pirmąja produkcija tapo šakočiai. Laikui bėgant įmonė jautė klientų poreikį plėsti gaminių asortimentą ir ant vestuvių stalo klientams pradėjo siūlyti ne tik šakočius bet ir tortus. Šiuo metu UAB „Smaližiaus kertelė“ gali Jums pasiūlyti daugiau nei 150 rūšių įvairių konditerijos gaminių: tortų, pyragų ir pyragaičių, vyniotinių, šakočių, skruzdėlynų ir sausainių.

Asortimentas yra platus vien todėl, kad būtų patenkinti visų klientų poreikiai.  Stengiamės, kad  kiekvienas atėjęs pas mus galėtų išsirinkti pagal savo norus, skonį atitinkančius gaminius. Todėl  gaminame kuo įvairesnę produkciją.

Priimami užsakymai įvairiom progom (vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, įvairių švenčių progoms). Tai išskirtinio skonio gaminiai kurie ne tik puoš Jūsų šventės stalą, bet ir palepins Jūsų šventės svečius. Gaminių sudėtis orientuota į kuo mažesnį kiekį maisto priedų, tai padeda sukurti nepakartojamą gaminių skonį, bei puikią jų kokybę.

Laikui bėgant 2011 metais įmonės kepami šakočiai buvo pripažinti ir apdovanoti Tautinio paveldo ženklu. Tai buvo pasiekta ilgalaikių tradicijų išlaikymas ir perdavimas kartai iš kartos.

Visomis šiomis gėrybėmis galima ne tik pasimėgauti, bet ir įsigyti firminėje parduotuvėje Šilutėje ir partnerių parduotuvėse. Daugiau informacijos rasite kontaktų skiltyje.

macarons
pyragas

Patiko mūsų gaminiai? Šaunu!

Užsisakyti galite užpildę užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

Gaminius taip pat galima užsisakyti tel.: +370 611 45 098