VAIKIŠKI TORTAI

Mūsų Įmonėje įvairus proginių tortų asortimentas: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, vaikų šventėms, mergvakariams ir bernvakariams. Užsakovas mūsų įmonėje gali pasirinkti tortą pagal skonį, formą, papuošimą ir spalvas. Kad Jūsų šventė taptų graži, puoštų Jūsų stalą, džiugintų akį, būtų skani ir įsimintina, kvalifikuoti mūsų žmonės Jums mielai padės.

Tortai pagal iškeptų pusgaminių rūšį skirstomi į biskvito, trapius, sluoksniuotus, orinius, migdolinius, kombinuotus ir trupininius. Tortų kepimo procesą sudaro iškeptų pusgaminių paruošimas pertepimas ir jų papuošimas.

Biskvito tortus sudaro du arba trys sluoksniai biskvito pusgaminio, prisotinti sirupu ir pertepti kremu arba vaisiniu įdaru. Tortų paviršius ir kraštai tepami kremu, glajumi arba vaisiniu įdaru; be to, kraštai apibarstomi trupiniais, šokolado drožlėm arba dekoruojami kremu. Tortų paviršius papuošiamas meniniu piešiniu, šokolado papuošimais, gėlėmis, rafinuoto cukraus pudra, vaisiais ar žele. Tortų forma gali būti kvadratinė, apvali, pailga, kupolas, širdelės formos ir kt.

Gaminame biskvitinius tortus su įvairiais grietinėlės skoniais, sviestiniu kavos ir grilijažo skoniu, orinius-beze tortus, tortus su konservuotais ir šviežiais vaisiais bei meduolinius tortus.

pyragas

Patiko mūsų gaminiai?
Šaunu! Užsisakyti galite užpildę užklausos formą ir artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime!
Gaminius taip pat galima užsisakyti tel.: +370 611 45 098